Patryk Jaki ostro torpeduje Owsiaka na Twitterze!

Dziś odbywa się 24 finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, którego celem w tym roku będzie pozyskanie środków „dla wyrównania szans w leczeniu noworodków”. Patryk Jaki ostro uderza w Orkiestrę, lecz w zamian zostaje storpedowany przez Owsiaka. W internecie zawrzało.

„Woodstock jest organizowany z tego, że pieniądze z WOŚP są „przeciągane”, niewydawane. I z tych odsetek jest finansowany Przystanek Woodstock. Całe szczęście można wspierać fundacje, które nie promują wartości aborcyjnych” – mówił Jaki.

Gorzkie słowa, które pojawiły się w programie ” Kawa na ławę” nie odbiły się bez echa. Zarzucano politykowi, że wspiera dzieci chore na Downa, lecz z drugiej strony neguje akcje charytatywne, które wspierają najmłodszych.

Oskarżenia pod adresem Owsiaka, szybko zostały zgaszone przez prowadzącego WOŚP, który podkreślił – „Ważmy słowa. Lepiej nic nie mówić, niż głupoty. Apeluję: chłopie, wyluzuj! Gramy też dla ciebie i dla twojego dziecka”.

Niedługo później Patryk Jaki wrzucił twitta wraz ze zdjęciem – „Żądam od proaborcyjnych Owsiaka i Wyborczej, aby się odczepili od mojego dziecka! Hipokryci! Gdyby stosować Waszą ideologie z czarnych marszów moje dziecko by się nigdy nie urodziło!”.

Spór wokół WOŚP od lat się zaognia. Tam gdzie pojawiają się wielkie sumy, tam przypływają grube ryby – na które ktoś szykuje duże haki…

Julia Olszewska

Julia Olszewska

   źródło: newsweb.pl

Patryk Jaki ostro torpeduje Owsiaka na Twitterze!
Oceń artykuł
Udostępnij

Napisz co myślisz