Dlatego jesteśmy antysemitami

Nigdy nie miałam żadnych uprzedzeń do narodów Niemieckiego i Żydowskiego.Chciałabym się tylko dowiedzieć,dlaczego u obu tych nacji jest tyle POGARDY dla nas…Polaków ???

Jesteśmy dla nich niebezpieczni. Nie znoszą konkurencji…Bo jednym i drugim od dziecka wmawia się,że są półbogami.Jedni uważają się za spadkobierców porządku rzymskiego,drudzy za naród wybrany.Jednak w kryzysowych sytuacjach tylko Polacy potrafią zachować się szlachetnie.Jesteśmy dowodem ich barbarzyństwa.Boją się nas i swoich tajemnic.Obie te nacje zaczynają rozumieć że coraz więcej tracą ,chociaż by zawsze było tabu kto jest wyznania judaistycznego, zmiana nazwisk ale i posady państwowe i społeczne z górnej półki a teraz zaczyna wychodzić wszystko na światło publiczne i to ich boli..

 I jedni i drudzy bogacili się na naszej pracy, korzystali z niepowodzeń. A ponieważ rośniemy w siłę gryzą coraz bardziej.Byliśmy świadkami hańby moralnej obu narodów. Jedni wykazali się nadludzkim zbydlęceniem w traktowaniu innych narodów, drudzy wyjątkową utratą własnej godności. Polacy byli świadkami i tego nam nie mogą wybaczyć.

Niemce mają dziejową misję a by nas cywilizować, Żydzi mają dziejową misję aby nas ograbiać 
Nigdzie indziej nie było tak drakońskich kar za pomaganie Żydom jak w Polsce. Tytuł „Sprawiedliwego wsród narodów swiata” otrzymało tez najwiecej Polaków. To byli prawdziwi bohaterowie i dobrze o tym przypominać!

    

Osoby skazane na śmierć za pomoc Żydom :

Norwegia – 0
Włochy – 0
Holandia – 0
Belgia – 0
Francja – 0
Norwegia – 0
Dania – 1
Polska – 30 000

Dodam do tego, że nie jest możliwe by to był przypadek, że co jakiś czas na szczyty władzy dochodzą ludzie (tacy jak np. Tusk ) którzy jeszcze wspierają te nacje w propagowaniu pogardy wobec Polaków i polskości. Czy to nie te nacje, takich właśnie zdrajców, finansują?

14.I.42 Niemcy pod nadzorem SS-Standartenführera Rudolfa Mildnera (od 49 na wczasach w słonecznej Argentynie) w zimny styczniowy dzień wieszają na Rynku w Szczakowej 22 Polskich Kolejarzy (ręce skrępowane drutem kolczastym,usta zagipsowane).

            

Wielu myśli że w ratowanie żydów były zaangażowane tylko pojedyncze rodziny, ta jak rodzina Ulmów. Częściej w ratowanie jednego Żyda zaangażowane było od kilkunastu do kilkudziesięciu osób.. Papiery, kryjówki, itd. Większość z nich do dziś nie jest nawet znana.A spalenie żywcem rodziny Kowalskich było szokiem dla mieszkańców okolic Ciepielowa. Polacy byli tak samo jak Żydzi skazani na zagładę, tylko w następnej kolejności. I mimo trudnych warunków – pomagali.

Dziś znaczenie Polski zależeć będzie od tego czy zdoła wyzyskać należycie swe dary przyrody czy wytworzy polski handel i przemysł Bez tego warunku będziemy dla Europy krajem nie społeczeństwem, lecz kolonią dla państw silnych ekonomicznie A za tym pójdzie iluzoryczność naszej niepodległości.

I dlatego jestem dumny , że jestem POLAKIEM oraz że Najjaśniejsza Rzeczpospolita jest moją Ojczyzną. Na Pohybel tym którzy tak jak Róża Von From Poland służy swojej ojczyżnie Szwaboladowi

Czy Żydzi to pamiętają i są nam wdzięczni.– Nieee.!, potrafią tylko pluć na Nas i obrażać i żądać odszkodowań na olbrzymie sumy, Powiedzcie Mi jak ja mam ich szanować. I nie mówcie że jestem antysemitą, bo to nie prawda.

ps.

Jedna nieścisłość.

W Polsce za pomoc Żydom nikogo nie skazywano na śmierć. Mordowano bez wyroku.

Husky

   za neon24.pl

Dlatego jesteśmy antysemitami
Oceń artykuł
Udostępnij

Napisz co myślisz