Szok! Wirtualna Polska BRONI pedofila! Gdzie jest granica zlewaczenia?!

Na stronie wp.pl pojawił się artykuł, który w swoim zamyśle miał zapewne krytykować kolejny projekt Prawa i Sprawiedliwości. Chodzi o funkcjonujący już rejestr pedofilów.

Jako matka prawie 11 letniej dziewczynki nie ukrywam, że ucieszyłam się z powstania takiego narzędzia, jednak jak widać “dziennikarze” Wirtualnej Polski nadal chcieliby aby zło “czaiło się w cieniu”. 

O co chodzi?

W artykule, który został opublikowany z wyróżnieniem na pierwszej stronie, zatytułowanym “Dotarliśmy do pedofila z rejestru. “Dostaję groźby, muszę się ukrywać” – czytamy na wstępie: 

“Marek nie ma trzydziestki. Wygląda jak zwykły chłopak z sąsiedztwa. Szczupły, z dużymi oczami i lekko zaskoczonym wyrazem twarzy.”

Za chwilę z tekstu dowiemy się, że to “groźny przestępca seksualny”, który zgwałcił dziecko gdy te przyszło do niego pożyczyć pieniądze. 

Autor tekstu nadmienia, że do tego modego człowieka dotarł z pomocą mediów społecznościowych, jednak nie publikują jego imienia, nawiska ani wizerunku, gdyż ten od pierwszego dnia działalności rejestru pedofilów jest prześladowany i boi się o swoje życie. Przestępca na pytania autora odpowiada po konsultacji z pełnomocnikiem.

Oczywiście utrzymuje, że jest niewinny, a winą za swoją krzywdę obarcza…. zazdrość ludzi ze wsi, którzy przysyłali sami do niego swoje dzieci, a tak naprawdę to “pewnie sami te dzieci gwałcili.”

– Ja na pewno nie (zgwałciłem przyp. red.). Mówiłem w sądzie, ale sędzia uwierzył im. Miał na to jakieś badania dzieci. Ale skąd wie, że to ja, a nie ich ojciec?  – żali się pedofil.

Sąd miał “jakieś” badania i dlatego przestępca zmuszony był wyjechać z wioski i się ukryć, a przez ten “durny” rejestr nie może teraz normalnie żyć, ponieważ wszyscy wiedzą że zgwałcił dziecko poniżej 15 roku życia. Toż to prawdziwy SKANDAL! 

Brak mi słów i ciężko określić stan w jaki weszłam po przeczytaniu tego artykułu. Po co on powstał? Sami zapewne znacie odpowiedź na to pytanie. Nie ważne, że zgwałcone dziecko do tej pory zmaga się z ogromną traumą po tym jak zostało zgwałcone przez pedofila. Ważne, że na jego krzywdzie znowu można przywalić w PiS.

Magdalena Derucka

   za wrealu24.pl

Szok! Wirtualna Polska BRONI pedofila! Gdzie jest granica zlewaczenia?!
Oceń artykuł
Udostępnij

Napisz co myślisz