Francuski wojskowy zdradza prawdziwą przyczynę krytyki Polski ze strony Francji. ,,Wytykanie tego przez Francję jest zabawne…”

Na łamach portalu ,,Polska jest Najważniejsza” głos na temat stosunków polsko-francuskich zabrał François Jourdier, były wojskowy, piszący o historii wojskowości, a także analizujący manipulacje mediów. – Polska jest atakowana ponieważ jak wiele innych krajów Europy Wschodniej opiera się inwazji politycznej poprawności – podkreśla.

 

Jourdier zwraca uwagę, że w pierwszym szeregu krytyków Polski jest Francja.

a przecież niezależność wymiaru sprawiedliwości jest w naszym kraju więcej niż wątpliwa

– zauważa.

prokuratura jest zależna od ministra sprawiedliwości, wielu sędziów należy do związków zawodowych, które nierzadko są lewicowe

– wylicza.

Sytuacja wewnętrzna w samej Francji jest bardzo napięta. Powód?

jest stałym celem ataków terrorystycznych, istnieją w niej dziesiątki stref bezprawia, w których nie udaje się przywrócić porządku publicznego, a do tego jest niezdolna wydalić nielegalnych imigrantów, których są setki tysięcy

– opisuje, dodając, że wolność słowa jest ustawowo ograniczana. Pod wpływem grup nacisku cenzura zaostrza się: mowienie o czymkolwiek staje się ryzykowne.

Jego zdaniem, krytyka Polski ze względu na brak wolności mediów jest również zabawna.

całość mediów jest w rękach lewicowych intelektualistów oraz że prasa codzienna jest dotowana przez państwo

– podsumowuje.

Jak twierdzi, prawdziwym powodem ataków jest opieranie się przez Polskę, a także Węgry, Słowację, Czechy i Austrię inwazji politycznej poprawności. Te państwa ,,stawiają czoła atakom na swoje wartości i sposób życia, które nie przypadają do gustu europejskim uniwersalistom”.

   za niezlomni.com

Francuski wojskowy zdradza prawdziwą przyczynę krytyki Polski ze strony Francji. ,,Wytykanie tego przez Francję jest zabawne…”
Oceń artykuł
Udostępnij

Napisz co myślisz