Chory na raka “zatrzymuje chorobę przy pomocy KURKUMY” … Pierwszy odnotowany przypadek tego rodzaju.

Kobieta, która przez lata bezskutecznie walczyła z rakiem krwi, w końcu zahamowała tę chorobę kurkumą. Dieneke Ferguson prowadzi teraz normalne życie po rezygnacji z wyczerpujących terapii, których nie udało się zatrzymać. Lekarze twierdzą, że jej przypadek jest pierwszym zarejestrowanym przypadkiem, w którym pacjent wyzdrowiał za pomocą przyprawy po zaprzestaniu konwencjonalnych terapii medycznych.

Po trzech rundach chemioterapii i czterech przeszczepach komórek macierzystych, 67-latek zaczął przyjmować 8 g kurkuminy dziennie – jeden z głównych składników kurkumy. Rak, którego średni czas przeżycia wynosił nieco ponad pięć lat, powodował narastający ból pleców i miała już drugi nawrót. Ale ustabilizowało się po tym, jak pani Ferguson z północnego Londynu natknęła się na remedium w Internecie w 2011 roku i postanowiła spróbować w drodze ostateczności.

Rak, którego średnia przeżywalność wynosi nieco ponad pięć lat, powodowała narastający ból pleców i miała już drugi nawrót.

Ale ustabilizowało się po tym, jak pani Ferguson z północnego Londynu natknęła się na remedium w Internecie w 2011 roku i postanowiła spróbować w ostateczności takiej “terapii”..

 Tabletki są drogie – 50 funtów za dziesięć dni – ale ponieważ kurkuma kuchenna zawiera tylko 2 procent kurkumy, nie da się jeść wystarczająco dużo, aby uzyskać tę samą dawkę.

   za detektywprawdy.pl

Chory na raka “zatrzymuje chorobę przy pomocy KURKUMY” … Pierwszy odnotowany przypadek tego rodzaju.
Oceń artykuł
Udostępnij

Napisz co myślisz