Ta zbrodnia wstrząsnęła krajem. 8-latka zgwałcona, a potem zamordowana. Znaleziona na wysypisku śmieci. W kraju wybuchły zamieszki [WIDEO]

Ta zbrodnia wstrząsnęła całym krajem. Nagrania z kamery przemysłowej pokazują, jak 8-letnia dziewczynka jest prowadzona przez mężczyznę, który później ją zgwałcił i zamordował. Jej ciało znaleziono na górze śmieci.

Do zdarzenia doszło w Pakistanie. Rodzice dziewczynki przebywali na pielgrzymce w Mekce, kiedy doszło do tragedii. Cały kraj żyje zbrodnią, oskarżając władze o zbyt wolną reakcję. Aktualnie trwa poszukiwanie mężczyzny. Ciało 8-latki odnaleziono dwa kilometry od domu. Została uduszona. Największe osobistości w kraju apelują do władz o jak najszybsze schwytanie mordercy.

Ciało dziewczynki zostało odnalezione przez przechodnia w mieście Road Kot w prowincji Pendżab. Rodzice, przebywający w Arabii Saudyjskiej na pielgrzymce w Mekce, niezwłocznie wrócili do kraju. Ojciec zapowiedział:

Nie pochowamy jej, dopóki morderca nie zostanie schwytany.

Wymierzenia sprawiedliwości żąda także matka ofiary.

Sprawa wywołała wielkie poruszenie w społeczeństwie. Lokalny posterunek policji i siedziba miejscowych władz zostały zaatakowane, doszło do zamieszek w wyniku których zginęły dwie osoby, było wielu rannych. Ludzie mają pretensje do ministra Shehbaza Sharifa oraz szefa policji, którzy po raz kolejny chowają głowę w piasek, kiedy dochodzi do gwałtu. Zdaniem mediów, takich przypadków było już kilkadziesiąt.

   źródło: niezlomni.com

Ta zbrodnia wstrząsnęła krajem. 8-latka zgwałcona, a potem zamordowana. Znaleziona na wysypisku śmieci. W kraju wybuchły zamieszki [WIDEO]
Oceń artykuł
Udostępnij

Napisz co myślisz