Trzy dziewczyny pobiły nastolatkę z Siemianowic.

Może najpierw news:

”Trzy młode kobiety pobiły nastolatkę na przystanku autobusowym w Katowicach. Nastolatka z Siemianowic Śląskich wracała z dwiema koleżankami z zakupów i czekały na autobus. Trzy dziewczyny wracały z pobliskiego lokalu. Zaczęły krzyczeć do nastolatek, że nie są u siebie. W końcu rzuciły się na jedną z nich.

Szarpały i okładały pięściami dziewczynę dopóki nie upadła. W tym czasie jej koleżanki wzywały pomoc. Do ataku doszło 29 września 2017 roku około godziny 20.45 na przystanku Józefowiec Ściegiennego.”

tvs.pl/informacje/katowice-dziewczyny-pobily-nastolatke-siemianowic-przystanku-przy-ul-sciegiennego-zdjecia-wideo-poznajecie-je/

 

Problem w zasadzie zapomniane przeze mnie, aczkolwiek bardzo, ale to bardzo ważny.

To co zrobiły te młode kobiety symbolizuje wielki problem tego świata, którym jest kult kobiety. Filmy, w których ratuje świat, emancypacja zawodowa wywodząca się z jezuicko-komunistycznego systemu, gdzie jak to stale powiadam kobiety wyszły z domów na traktory. Mężczyźni stali z kolei Achabami, istotami, które zrezygnowały ze steru, z biblijnego porządku. Taki obraz mężczyzny pokutuje w rodzinach, gdzie córki mają zły wzorzec. Wystarczy w jednym pokoleniu przerwany biblijny model patriarchalny, aby już następne pokolenie kobiet nie szanowało mężczyzn.

Przecież te kobiety z newsa kiedyś założą nie daj Boże rodziny. Kiedyś jakiś młody mężczyzna się na nie nabierze i związek rozpadnie się w ciągu góra kilku lat.

To co będą widzieli ci młodzi mężowie to stale taki obraz:

Taki mężczyzna może nigdy nie poznać łagodności kobiecej i delikatności. Będzie miał do czynienia z buntem i agresją i nie będzie nawet świadom swego bardzo złego i niebiblijnego wyboru. Znam  kobietę, która podczas kłótni rodziców kopała ojca, a później w kłótni swego męża.

Uległość kobiet w tych czasach jest rzadkością. Prędzej znajdziemy czterolistna koniczynę niż kobietę łagodną. Kobiety w tych czasach są bardzo zbuntowane i zauważyłem, że ostatnio nawet pastorzy mówią o tym co ja tu pisuje. W kościele wszystkie kobiety są jak trusie, ale w domu przybierają postać różnych postaci, które podświadomie zinternalizowały jak Trinity z Matrixu czy Lary Croft itd itd.

To co ja tutaj robię jest walką z kulturą tego świata, a jedynym antidotum jest biblia, ale nie to co komu pasuje, ale cały pakiet.

Zanim popełnisz błąd wybierając sobie złą kobietę, która ma podobną przeszłość jak te zbuntowane i agresywne dziewczyny przeczytaj choćby Nowy testament.

Natomiast wszystkim mężczyznom polecam książkę o jakże wymownym tytule: „Mądry o czasie”

http://e-biblijna.pl/4,madry-o-czasie-david-glenn.html

Jeśli nie zainwestujesz w budowanie rodziny o fundamencie biblijnym, to stracisz życie. Bądź mądrym o czasie a nie po.

   za detektywprawdy.pl

Trzy dziewczyny pobiły nastolatkę z Siemianowic.
Oceń artykuł
Udostępnij

Napisz co myślisz