Córka Clintonów Chelsea Clinton złożyła życzenia noworoczne kościołowi szatana.

Niektórzy się dziwią, dlaczego tak podkreślam rolę „świata” w demoralizacji chrześcijan. Poniższy news jest właśnie dowodem, że jest to właściwe.

Chelsea Clinton

Była Pierwsza Córka przekomarzała się z różnymi celebrytami, gdy ktoś przywołał Kościół Szatana, kto nie wierzy w Szatana, zgodnie z jego światopoglądem. Jest to grupa ateistyczna, która łączy Szatana jako „symbol dumy, wolności i indywidualizmu”. Wydaje się, że grupa nie wierzy w nadprzyrodzoną skrajność: Boga czy diabła.

W środę po południu Chelsea Clinton odpowiedziała na komentarz jednego z internautów na twitcie : „O, dobry łaskawco. Możemy być cywilami i być  pogodni, szanować i przyjaźnić się z ludźmi, którzy nie podzielają naszych przekonań religijnych. Czasami nawet ich poślubiamy. Jestem metodystką, a mój mąż jest Żydem, dziękuję za pytanie. ”

Najpierw jej rodzina została oskarżona o powiązanie z dziecięcą grupą pedofilii. Teraz Chelsea Clinton zabrała się za Twittera, by podważyć twierdzenie, że ona i jej mąż praktykują satanizm.

Jeśli foto, które znalazłem w necie jest prawdziwe, to jednak można być metodystka oraz czcić kogoś innego. Niechaj specjaliści od photoshopa się wypowiedzą.

Nie jest jakiś epizod…

Poniżej owa wymiana życzeń noworocznych:

Kiedy chrześcijanie oficjalnie przyznają ,się do Jezusa, władcy tego świata, a właściwie marionetki muszą używać tajemnych kodów, które sa pomijane przez media głównego nurtu.

Pan Jezus powiedział ustami apostoła, że cały świat tkwi w Złym i nie łudźmy się, że jakiś włodarz państwa będzie jakimś wyjątkiem. Z drugiej strony, to Bóg ma wszystko pod kontrolą i do Niego należy ostatnie zdanie.

Jednak trzeba sobie powiedzieć jasno: nie można być w tym świecie neutralnym lub dwóm panom służyć.

   za detektywprawdy.pl

Córka Clintonów Chelsea Clinton złożyła życzenia noworoczne kościołowi szatana.
Oceń artykuł
Udostępnij

Napisz co myślisz