Bądźcie gotowi na wojnę i śmierć

Prezydent Chin do żołnierzy: bądźcie gotowi na wojnę i śmierć


Xi Jinping przemówił do 7 tys. oficerów i szeregowych w Baoding w prowincji Hebei, ale jego słów słuchało też 4000 jednostek wojskowych w całym kraju.

A więc wojna!

Przewodniczący odczytał dobrze nakaz czasów ?

Znowu miliony a może miliardy ofiar w imię krzewienia „wolności” ?

 

64-latek uważany jest za najpotężniejszego przywódcę komunistycznego kraju od czasów Mao Zedonga. Oprócz roli prezydenta, pełni też funkcje szefa Centralnej Komisji Wojskowej oraz sekretarza generalnego Komunistycznej Partii Chin.

Na spotkaniu inaugurującym mobilizację prosił żołnierzy, żeby tworzyli „armię elitarną i potężną”. Mają być zawsze „gotowi do walki i zdolni do zwycięstwa”. Muszą też wypełniać zadania powierzone przez partię i przez społeczeństwo w nowej erze 

Typowe przemówienie do mięsa armatniego.

Po raz pierwszy mobilizacja objęła siły zbrojne w całym kraju. Przemówienie ubranego w wojskowy mundur przewodniczącego trwało około dwóch minut. Nakazał on wojskowym, aby niezależnie od stopnia „ćwiczyli i gotowali się do wojny”.

Gdy do tego dodamy co mówił Putin do swoich żołnierzy w dn.22 listopada 2017 to widać że co się święci.

Putin: Bądźcie gotowi do wojny

   

Duże rosyjskie przedsiębiorstwa, zarówno prywatne, jak i państwowe, powinny być gotowe do szybkiego przestawienia produkcji na wojenne tory – oświadczył dziś na spotkaniu z przedstawicielami rosyjskiej zbrojeniówki Władimir Putin.
Prezydent Rosji przypomniał, że już wcześniej, w ciągu poprzednich dwóch lat wydawał polecenia „unowocześnienia zdolności produkcyjnych, przygotowania rezerw i zabezpieczenia możliwości przerzutu wojsk.” Jego zdaniem wspólne rosyjsko-białoruskie ćwiczenia „Zapad-2017”, które odbyły się we wrześniu, „ujawniły pewne braki”, które należy „wnikliwie zgłębić”, by „podnieść zdolności mobilizacyjne.”
Niedawno Federacja Rosyjska zmieniła przepisy mobilizacyjne tak, by komendy uzupełnień miały lepsze rozeznanie w miejscach pobytu podległych im żołnierzy.

za :

https://dorzeczy.pl/swiat/48087/Putin-Badzcie-gotowi-do-wojny.html

https://t.co/8iXIuNWo7J

Husky

   za neon24.pl

Bądźcie gotowi na wojnę i śmierć
Oceń artykuł
Udostępnij

Napisz co myślisz