Prawda wyszła na jaw! Pokazano niemieckie badania dot. przestępczości wśród uchodźców

Poprawność polityczna i otwartość dla przybyszów z Afryki i Bliskiego Wschodu doprowadziła do tego, że tzw. „uchodźcy” poczuli się zbyt pewni siebie w Europie. Zamiast dostosowywać się do europejskich norm, prawa i kultury postanowili urządzać się po swojemu. Prawicowe i niezależne media coraz częściej informują o atakach imigrantów na Europejczykach. Teraz niemieckie władze postanowiły przyjrzeć się problemowi i przeprowadziły specjalne badania dot. przestępczości!

 

Federalne Ministerstwo ds. Rodziny i Młodzieży zleciło kryminologom Dirkowi Baierowi, Christianowi Pfeifferowi i Sörenowi Kliemowi przeprowadzenie badania na temat skali przestępczości z użyciem przemocy wśród imigrantów. Obserwacji dokonano w Dolnej Saksonii.

Analizy jasno i wyraźnie pokazują, że uchodźcy popełniają najwięcej przestępstw! W 2016 roku byli podejrzani aż w 17,1 proc. spraw mimo, iż stanowili zaledwie 0,9 proc. zarejestrowanych w landzie uchodźców. Najczęściej aktów przemocy dokonują przybysze z Maroka, Algierii i Tunezji. Rzadziej dokonują tego azylanci z Syrii, Iraku i Afganistanu. Tak czy owak – tzw. „uchodźcy” dopuszczają się przestępstw częściej niż rodowici Niemcy.

W Dolnej Saksonii, gdzie przeprowadzono badania, mieszka niespełna 8 mln osób. Uchodźców jest tu zaledwie 100 tysięcy. Okazuje się, że w 2016 roku lokalne służby wyjaśniły 15 716 przestępstw. 11 148 przypadków to ataki dokonane przez Niemców. Prawie sześciokrotnie mniej dopuścili się uchodźcy (2091). Analizując – zaledwie 0,14 proc. Niemców dopuściło się aktów przemocy, natomiast uchodźcy wśród uchodźców stanowili aż 2,1 proc.!

Szokują nie tylko wyniki badań, ale także wnioski, jakie postawili badający. Ich zdaniem za poziom przestępczości wśród uchodźców odpowiada „agresywna kultura „macho” dominująca w ich krajach pochodzenia”. Innymi powodami są wykluczenia, brak perspektyw i niepewna przyszłość. Ich zdaniem może się to zmienić jeżeli… sprowadzimy jeszcze więcej przybyszów z Afryki i Bliskiego Wschodu. Jak tłumaczą kryminolodzy – brak możliwości sprowadzania swoich bliskich powoduje ogromne niezadowolenie wśród przebywających w Niemczech azylantów.

za: pch24.pl, welt.de

   za wrealu24.pl

Prawda wyszła na jaw! Pokazano niemieckie badania dot. przestępczości wśród uchodźców
Oceń artykuł
Udostępnij

Napisz co myślisz