Brytyjczyk rozmawia po polsku z córką, która dopiero co zaczęła się uczyć w polskiej szkole. Nagranie podbija sieć [WIDEO]

Adam to 37-letni Brytyjczyk, który całe życie mieszkał w Oxfordshire, ale wspólnie z żoną – Polką postanowili zmienić klimat i przeprowadzić się do Wrocławia. Mają córeczkę Sophie, która dopiero od niedawna uczy się w polskiej szkole, ale z naszym językiem radzi sobie wyjątkowo dobrze.

Adam stara się mówić po polsku i brzmi całkiem nieźle, ale to, w jaki sposób radzi sobie blisko 11-letnia dziewczynka, wywołało duży entuzjazm u internautów.

I to jest prawdziwy imigrant. Przyjechał do Polski – pracuje, jeżeli pracę straci to na 100% natychmiast zacznie szukać kolejnej, przywiózł dzieci które normalnie chodzą do szkoły i uczą się języka. To jakiego jest wyznania, jaki jest kolor skóry, skąd przyjechał – nie ma kompletnie znaczenia.


Wow, to niesamowite jak dzieci szybko uczą się języków. Zosia brzmi BARDZO naturalnie. Jeszcze kilka miesięcy i NIE będzie się dało rozpoznać, że angielski był jej pierwszym językiem.

– tak brzmi najpopularniejsze komentarze pod nagraniem. A jak brzmi Sophie, czyli po prostu Zosia? Posłuchajcie i oceńcie sami:

   źródło: niezlomni.com

Brytyjczyk rozmawia po polsku z córką, która dopiero co zaczęła się uczyć w polskiej szkole. Nagranie podbija sieć [WIDEO]
ocena 5 głosów 2
Udostępnij

Napisz co myślisz