Przerażający atak! Mnóstwo policjantów zabitych, napastnik na wolności

Takiego zakończenia starego roku raczej mało kto się spodziewał. Szaleniec postanowił urządzić sobie polowanie, a jego głównym celem stali się funkcjonariusze policji przebywający na patrolu miasta.

 

Do walki policji z uzbrojonym napastnikiem doszło Littleton, mieście liczącym 46 tys. mieszkańców, które znajduje się na południu Denver, stolicy stanu Kolorado. Z relacji mediów oraz miejscowej policji wynika, że mężczyzna postanowił urządzić sobie polowanie na Policję.

Wszystko zaczęło się od incydentu w bloku pod adresem 3400 County Line Road. Policjanci zostali wezwani do strzelaniny, która miała miejsce w jednym z mieszkań. Nie udało się opanować sytuacji, agresor zamordował policjantów na miejscu i wyszedł z domu. Według informacji podanych lokalne media, policja zamknęła cały obszar Littleton, wstrzymała ruch na ulicach i zakazała wychodzenia z domów.

Morderca ma bowiem grasować na zewnątrz i polować na kolejnych funkcjonariuszy. Na chwilę obecną nie są znane dokładniejsze informacje na temat ilości ofiar polowania.

   za wrealu24.pl

Przerażający atak! Mnóstwo policjantów zabitych, napastnik na wolności
Oceń artykuł
Udostępnij

Napisz co myślisz