„Szczepienia – między nauką a ideologią”

NIE!!! Dla konferencji w sobotę 25 listopada 2017 w godz. 10.00-17.30 zorganizowanej na terenie Seminarium Duchownego Diecezji Warszawsko-Praskiej w Warszawie „Szczepienia – między nauką a ideologią”,

na której wystąpią reprezentanci tylko jednej strony dyskusji tj. szerokiego grona propagatorów szczepień!

Konferencja zorganizowana w takiej formie ewidentnie nie ma na celu jakiejkolwiek dyskusji, gdyż dobór prelegentów jednoznacznie wskazuje, że będą to prezentacje marketingowo-reklamowe szczepionek i szczepień.

Dodatkowo należy zwrócić uwagę na konflikt interesów niektórych wykładowców. Jak mamy wierzyć człowiekowi powiązanemu z koncernami farmaceutycznymi jakim jest dr Ernest Kuchar? Człowiek, który reklamuje szczepionki i szczepienia, nie będzie przecież wskazywał na ich negatywne aspekty. Kolejny wykładowca, który otrzymał honoraria od koncernów farmaceutycznych to prof. Andrzej Radzikowski (patrz ”Lista firm, które wdrożyły Kodeks Przejrzystości oraz ich raporty z danymi sponsorowanych lekarzy i placówek służby zdrowia”).

Uczelnia Wyższa jest miejscem, w którym wiedza powinna być przekazywana w oparciu o rzetelnie przeprowadzone badania. Dlaczego zatem w planie konferencji nie ma miejsca dla naukowców, którzy na podstawie badań mogą zaprezentować przeciwny do osób ww. punkt widzenia? Dlaczego takich osób nie dopuszcza się do dyskursu???

Czy instytucjom Kościoła Katolickiego, firmującym szczepienia, nie przeszkadza, że niektóre szczepionki są produkowane na liniach komórkowych abortowanych dzieci?

Wszystkich, którzy chcą wziąć udział i zabranie głosu w danym (krótkim) czasie na dyskusję,zaprasza się na konferencję.

Link do konferencji w Seminarium Duchownym:

http://www.salvetv.pl/konferencja-naukowa-szczepienia-miedzy-nauka-a-ideologia-17683#1

Wcześniej można posłuchać jakie zdanie o szczepieniach i rodzicach ma prof. Andrzej Radzikowski, który weźmie udział w konferencji.

https://www.youtube.com/watch?v=D0EddVknSoE

   za neon24.pl

„Szczepienia – między nauką a ideologią”
Oceń artykuł
Udostępnij

Napisz co myślisz