Sąd na Florydzie: Zakaz uprawy warzyw we własnych ogródkach!

NWO w różnych miejscach świata wprowadza różne zakazy, totalitarne ustaw aby za niedługi czas ujednolicić wszystkie na całym świecie. Stąd New World Order.

Sąd na Florydzie uznał, że właściciele domu z ogrodem nie mają prawa hodować warzyw! Owszem mogą posiadać ogrody kwiatowe i drzewka owocowe, ale uprawiać marchew czy kapustę, już nie. Jest to po prostu nielegalne. Niby ziemia, którą zakupiłeś jest twoja, ale nie masz prawa robić z nią co zechcesz. Tom i Hermine zdecydowali się jednak, że nie zlikwidują uprawianych przez siebie warzyw. Zamiast tego złożyli pozew sądowy, twierdząc, że miasto narusza ich konstytucyjne prawo korzystania z ich własności.

Wbrew przewidywaniom sąd przychylił się do decyzji urzędników i stwierdził, że właściciele „z całą pewnością nie mają podstawowego prawa do uprawy warzyw w ogrodzie”. Sąd uznał za słuszny zakaz „upraw roślin służących do spożycia, w przeciwieństwie do uprawy roślin ozdobnych”.

Instytut Sprawiedliwości twierdzi, że wyrok godzi nie tylko w prawa własności w Ameryce, ale i ingeruje w wolność spożywania tego na co ma się ochotę.

swiatopoglad.pl

Gdzieś w jakimś dokumencie była o tych ogródkach mowa. Rzekomo ktoś zagroził HK pisząc o tym co oni zrobią. Być może ten materiał jest podobny do Planu III wojen. Jest na moim blogu, ale nie wiem gdzie go znaleźć :-). Wszystko co było tam zawarte niestety się sprawdza.

Ustaw ograniczające wolność będą wizytówką tych czasów. Wolność jest nam po kawałku zabierana.

Sataniści potrzebują jeszcze coś na skale masową, aby dokończyć swe dzieło. Albo będzie to mega kryzys, albo wojna.

   za detektywprawdy.pl

Sąd na Florydzie: Zakaz uprawy warzyw we własnych ogródkach!
Oceń artykuł
Udostępnij

Napisz co myślisz