Bruksela celowo wyolbrzymia sprawę Polski! Chcą zakrzyczeć TO

Cała Europa mówi już o rzekomym łamaniu praworządności w Polsce. Zachodnie instytucje starają się wmówić światu, że nad Wisłą budowane jest państwo autorytarne, a uciśniony naród boi się wystąpić przeciwko władzy. 

Bruksela chce sankcji, Niemcy namawiają do wspierania „ruchu oporu” w naszym kraju – czyli proniemieckich ugrupowań opozycyjnych w postaci Platformy Obywatelskiej i Nowoczesnej. O co tak naprawdę chodzi?

Właśnie ujawniono, że sprawa Polski, nadmuchiwana do kuriozalnych rozmiarów, to najprawdopodobniej temat zastępczy. Tak głośne dyskusje i zażarte ataki na nasz kraj osiągnęły stan krytyczny dosłownie z dnia na dzień.

Organizacja Narodów Zjednoczonych ujawniła właśnie wstrząsające dla Europy informacje. Chodzi o kolejną falę uchodźców z Afryki i Bliskiego Wschodu, która ma uderzyć w nasz kontynent z siłą porównywalną do tej z 2015 roku, gdy przybyszów liczono w milionach.

Europa może stanąć w obliczu drugiej ogromnej fali migracji. Przyczyną tego ma być pogarszająca się sytuacja w obozach dla uchodźców w Afryce i na Bliskim Wschodzie – ostrzega w rozmowie z niemieckim dziennikiem „Die Zeit” David Beasley, szef Światowego Programu Żywnościowego ONZ. WIĘCEJ >

ONZ podtrzymuje swoje stanowisko, które przedstawiła już w listopadzie ubiegłego roku. Wybrany wówczas na stanowisko sekretarza generalnego ONZ Antonio Guterres w swoim przemówieniu w Lizbonie przyznał, że migracja jest „nieunikniona i nie do zatrzymania”.

Marcin Palion

Marcin Palion

   źródło: newsweb.pl

Bruksela celowo wyolbrzymia sprawę Polski! Chcą zakrzyczeć TO
Oceń artykuł
Udostępnij

Napisz co myślisz