Brytyjczycy wrócili przygnębieni z Polski. Odkryli, że Polacy mają to, co u nich w kraju przestało istnieć [WIDEO]

Brytyjczycy odwiedzili polski Marsz Niepodległości. O ile w rozmowach z Polakami chwalili świetną atmosferę, to sami dzielili się ze swoimi anglojęzycznymi rozmówcami smutnymi refleksjami na temat własnego kraju.

Z samego serca Marszu Niepodległości Brytyjczyk z kanału youtube EuroWars relacjonował to, co się dzieje. Mówił, że prezentuje fakty takie, jakie są, a nie bzdury serwowane przez media. Podkreślał patriotyzm zgromadzonych i przywiązanie do ojczyzny.

– Wydaje się, że coś takiego umarło w Anglikach

– przyznawał, dodając, że jeśli ktoś publicznie zadeklaruje się jako patriota w jego ojczyźnie, zostanie nazwany nazistą.

 

W podobnym tonie wypowiadał się znany dziennikarz i aktywista Tommy Robinson w wywiadzie z popularnym youtuberem Stefanem Molyneux. Brytyjczyk mówi, że z Polski wrócił zniechęcony, bo to, co jest w Polsce, nie ma w jego ojczyźnie.

– Nie okazujemy takiej dumy, jak oni. Mogłem zobaczyć, jak daleko jesteśmy od nich jako naród

– nie ukrywał żalu. Zacytował jednego ze swoich polskich rozmówców, mieszkającego w Anglii, który powiedział, że o ile starsze pokolenie Brytyjczyków budzi szacunek, to młoda generacja jest stracona.

– I ma rację

– podsumował Robinson.

– nie wiedzą, kim są, nie wiedzą, skąd są, nie wiedzą, gdzie zmierzają…

– mówił o nowym pokoleniu Brytyjczyków.

 

   źródło: niezlomni.com

Brytyjczycy wrócili przygnębieni z Polski. Odkryli, że Polacy mają to, co u nich w kraju przestało istnieć [WIDEO]
Oceń artykuł
Udostępnij

Napisz co myślisz