Rzekomy prezydent Potocki na wychodźstwie mianowany przez masona?

Czy to następna operacja przeciw Polsce i Polakom mająca na celu wpuszczenie nas po raz kolejny w „kanał” polityczny i gospodarczy, żeby było jak było, a antypolskiej i ogłupiałej z chciwości „elicie” nieistotne czy z PO, PIS, SLD itd. żyło się jeszcze lepiej, a Bruksela mogła nas dalej okradać i wdrażać neomarksizm na każdej płaszczyźnie egzystencji?

 

foto wRealu youtube

Objawienie w światku polskiej polityki ostatnich miesięcy czyli hrabia Jan Potocki, potomek polskiej i bogatej oraz ponoć szlachetnej rodziny, przez którą mieliśmy rozbiór Polski, który był „mniejszym złem” w tamtej sytuacji politycznej, a przynajmniej tak twierdzi hrabia Jan Potocki, został nominowany na stanowisko prezydenta RP przez Juliusza Nowinę Sokolnickiego. Wszystko jest podobno zgodnie z prawem, są dokumenty nominacji i jest ciągłość konstytucyjna, ale nie wnikajmy w to, bo od tego są sądy, jeżeli zajdzie taka potrzeba.

Juliusz Nowina Sokolnicki zmarł w roku 2009, a przed śmiercią stanowisko prezydenta Polski oddał panu hrabiemu Potockiemu. Lata dziewięćdziesiąte, a szczególnie ich początek to był ciekawy okres dla Polski, bo oznaczał wielkie nadzieje związane z przebudową państwa, mieliśmy eliminować biedę, gospodarczo gonić zachód i wkrótce być pełną gębą wolnymi obywatelami bogatej Europy. Niestety stało się inaczej. Nasi „wybawcy” w postaci po kolei wszystkich rządów powstających po upadku PRL byli nastawieni na realizację polityki Brukseli skupionej na przeprowadzeniu upadku i likwidacji kilku tysięcy konkurencyjnych dla nich polskich fabryk i kleru, który zapomniał nas z ambon ostrzec przed zagrożeniami, ba nawet papież JP2 zachęcał i nawoływał Polaków do wejścia w struktury UE.  Mamy więc w konsekwencji prawdopodobnie największą na świecie polską emigrację zarobkową, Polskę-montownię zagranicznych koncernów, bo naszych fabryk już nie ma i „wolni” pracujemy u jakiegoś zagranicznego wała z UE lub USA. Proszę Państwa mieliśmy 30 lat na dobre zmiany w ciągu których nie znani byli nam, a raczej zahibernowani na polskiej scenie politycznej panowie Sokolnicki i Potocki. W ciągu 30 lat można bardzo, bardzo wiele, np. zbudować Hong Kong, bodajże do dziś najbogatsze miasto-kolonię na świecie, a tymczasem my Polacy prowadzeni przez zdrajców i antypolaków zeszliśmy z dziadów na psy. I owszem granice otwarte, podróżujemy, tyle, że najczęściej w celu znalezienia pracy, a jeśli już turystycznie to w większości przypadków z bagażnikiem pełnym zapasów jedzenia, bo na zachodni wikt w restauracjach już nas nie stać. W końcu lepiej kupić w Polsce nową lodówkę niż zostawić te pieniądze w paryskiej restauracyjce za de’volaja. Cóż, ci, którzy nas okradli i okradają takich rozterek nie mają. Mają za to inne, choćby żebyśmy nie zadawali niewygodnych pytań, np. dlaczego trują nas obowiązkowymi szczepionkami z zawartością udowodniono szkodliwego związku rtęci, pochodnych aluminium itd, albo dlaczego nad naszymi głowami rozpylają substancje niewiadomego, a właściwie o mniej więcej wiadomym składzie, dlaczego do upraw stosuje się pestycydy i milion innych pytań. Jak Wam się zdaje skąd już dziś wiedzą, że za 20-30 lat będzie prawdziwa epidemia i pogrom na skutek chorób rakowych? Tak, tak, bo wiedzą czym i jak nas trują. To się nazywa polityka depopulacji na której odkują się koncerny farmaceutyczne i zrealizują przy okazji plan NWO.

 

zdjęcie masonic encyclopaedia

Wracając do tematu okazuje się, że mamy dziś miłościwie nam panującego na wychodźstwie z biurem w Warszawie prezydenta Potockiego, który w zasadzie zaistniał w szerszych polskich kręgach kilka miesięcy temu. Powstaje pytanie dlaczego w takim razie biernie się przyglądał przez owe 30 lat wraz z panem Sokolnickim jak kolejni złodzieje i targowiczanie nas Polaków okradają i wyprzedają i nic z tym nie robił? Może wtedy według owych panów wszystko było OK i szło zgodnie z wytyczoną linią polityczno-gospodarczą? Nie nagłaśniał sprawy pośród Polaków, ani też na świecie. Nie obnażał złodziejstwa, korupcji protekcjonizmu i polityki dążącej do bankructwa i wyprzedaży Polski. Cicho sza. Może nie miał czasu, bo w końcu jak sam twierdzi prowadzi biznesy oraz bywał i grał w Monte Carlo 😉 i może dlatego jednym z jego głównych postulatów jest wypłacenie przez Niemcy, zresztą słusznie nam należnych reparacji wojennych, żeby dalej grywać, bo w końcu kto jak kto, ale osoba, która taką kasę odzyska lub umyślnie w porozumieniu nie odzyska będzie musiała mieć w tych bilionach swój mały procencik. Hrabia Potocki ujawnił się w momencie jak rząd PIS, zły, ale i tak najlepszy z dotychczasowych, nieśmiało zaczął odzyskiwać, przynajmniej w niektórych aspektach Polskę dla Polaków i odcinać zabójcze dla nas macki niemieckie i rosyjskie, no może te ostatnie odcina nazbyt histerycznie i często tnie również te nieistniejące, ale dlatego między innymi wcześniej pisałem, że to zły rząd. Nominację wręczył mu poprzedni prezydent i zarazem biskup Apostolskiego Kościoła Episkopalnego Juliusz Nowina Sokolnicki https://apostolicepiscopalchurch.org/2016/04/23/charity-medals-in-memory-of-bishop-juliusz-nowina-sokolnicki/

Foto https://alchetron.com/Juliusz-Nowina-Sokolnicki-1026995-W

Oczywiście nie ma nic zdrożnego w tym, że ktoś należy do kościoła będącego odłamem katolicyzmu. W końcu hołdujemy zasadzie wolności wiary i wyznania, jednak problem dotyczy samego Apostolskiego Kościoła Episkopalnego, który jawnie popiera i przyznaje się do bliskich relacji z masonerią . https://apostolicepiscopalchurch.org/faith/the-apostolic-episcopal-church-and-freemasonry/ Sam hrabia Potocki z kolei posiada order Świętego Stanisława i należy do Bractwa Orderu Świętego Stanisława. Bractwo zapoczątkowane przez króla Stanisława Augusta Poniatowskiego, a do jego Wielkich Mistrzów w okresie Księstwa Warszawskiego i dalej należeli między innymi nasi okupanci Mikołaj I Pawłowicz Romanow, Aleksander II Nikołajewicz Romanow, Aleksander III Aleksandrowicz Romanow i Mikołaj II Aleksandrowicz Romanow. http://www.swst.pl/stronysn/strona.php?idwyb=9. W gronie Wielkich Mistrzów brakuje tylko kogoś z organizacji Tule lub samego Adolfa, w końcu też był na swój sposób wielkim człowiekiem i okupantem Polski.

Dużo tych zbiegów okoliczności, dlatego Rodacy nie dajcie się po raz kolejny uwieść jak młode panny na wydaniu przez miłe słowa i obietnice. Trzeba szukać prawdy, faktów i wybierać z głową polityków, którzy rokują nadzieję na poprawę sytuacji w Polsce i nie ma wobec nich podejrzeń, że to kolejni naciągacze! Nie twierdzę, że Pan hrabia Potocki jest oszustem, ponieważ nie znam go i nie mam takich danych, jednak najwyższa czujność w tym, jak w zasadzie każdym innym  przypadku jest bardzo wskazana.

Poświęćcie czas i bierzcie Polacy sprawy w swoje ręce, bo nie od żydów, Niemców czy Rosjan, tylko od Was zależy czy dalej będziemy żyli w tym grajdole służb, oszustów i złodziei, czy w wolnej i bogatej Rzeczpospolitej.

A.S. Free Republic of Poland

Rzekomy prezydent Potocki na wychodźstwie mianowany przez masona?
ocena 4.5 głosów 6
Udostępnij

Napisz co myślisz