Zbigniew Ziobro: radzę Andrzejowi Dudzie, by słuchał Ducha Świętego

„Prezydent często odnosi się do duchowości. Istotą działania Ducha Świętego jest prawda i mądrość, a pan prezydent przeczy prawdzie – mówił w „Kwadransie Politycznym” na antenie TVP1 Zbigniew Ziobro. Minister sprawiedliwości podkreślił, że nie ma żadnych osobistych pretensji do prezydenta, ale radzi mu, by rzadziej słuchał swoich doradców.”

źródło: http://wiadomosci.onet.pl/kraj/zbigniew-ziobro-radze-andrzejowi-dudzie-by-sluchal-ducha-swietego/gly5400

Wypowiedź polityka na takim szczeblu i do tak wysoko postawionego nie może przejść bez echa na tym blogu.

Nie chcę się pastwić nad tą partią. bo książki można by pisać o PIS i Porozumienie Centrum.

Jednak pragnę zwrócić uwagę moich katolickich czytelników na fakt, iż w kościele rzymskim prawdy charakterystycznej dla Ducha Świętego nie ma. Trzymając się słów Ziobry powinniście spojrzeć prawdzie w oczy, a nie tradycji.

Owa prawda jest doskonale przedstawiona w tym oto filmie:

Innym aspektem wypowiedzi Ziobry jest odwołanie się do duchowości prezydenta Dudy. Tak, jest on zapewne bardzo uduchowiony, ponieważ brał udział w Chanuce.

oraz spotkał się z Franciszkiem.

Z tym samym , który nakazuje nam przyjęcie uchodźców.

Jak widać politycy działają istotnie nie jak im mówi Duch Święty, ale tak jak się opłaca, a to dlatego, że oni po prostu nie mają Ducha Świętego.

Prezydent Duda jest uduchowiony tak samo jak Trump.

Nie wiem kto tutaj zaprowadził prezydenta, ale na pewno nie Duch Boży:

Natomiast Andrzej Duda zorganizował spotkanie ekumeniczne.

Prezydent Andrzej Duda z żoną Agatą Kornhauser-Dudą oraz mufti Muzułmańskiego Związku Religijnego w RP Tomasz Miśkiewicz (z lewej)

„Do Pałacu Prezydenckiego przybyli także m.in. abp Eugeniusz Popowicz, zwierzchnik Kościoła greckokatolickiego w Polsce i metropolita przemysko-warszawski, bp Jerzy Samiec, zwierzchnik Kościoła ewangelicko-augsburskiego i bp Marek Izdebski, zwierzchnik Kościoła ewangelicko-reformowanego, a także przedstawiciele innych Kościołów i wyznań, w tym m.in. Kościoła polskokatolickiego, Kościoła Starokatolickiego Mariawitów, Kościoła Chrześcijan Baptystów, Kościoła Zielonoświątkowego w Polsce i Kościoła Adwentystów Dnia Siódmego w RP.”

http://gosc.pl/doc/2927003.Miedzyreligijne-spotkanie-z-prezydentem-Duda

Z tej perspektywy patrząc prezydent jest niepokojąco uduchowiony….

   za detektywprawdy.pl

Zbigniew Ziobro: radzę Andrzejowi Dudzie, by słuchał Ducha Świętego
Oceń artykuł
Udostępnij

Napisz co myślisz