Kaczyński został zwerbowany przez żydów „gorszego sortu”

Jest przez nich szantażowany, albo, czego też nie można wykluczyć , z powodu powszechnie znanego w jego rodzinie filosemityzmu, … jest najzwyklejszym oderwanym od rzeczywistości „pożytecznym idiotą” : /

 

„Sorry” jeśli Prezes, albo jego fani [do których też należę] się obrażą, ale jakieś racjonalne wytłumaczenie mieszanie pojęć i kolportowania głupstw, które publicznie wygłasza Prezes musi być.  ///  Będę szczęśliwy, gdy w przyszłości Prezes sam dojdzie do przekonania, że się myli, co już wielokrotnie mu się zdarzało [Kluzik-Rostkowska / Marcinkiewicz /  Duda], bo wszystko inne [szantaż / werbunek] stanowiłoby zagrożenie dla bezpieczeństwa Narodu i Państwa. 

 

Kaczyński spotkał się z dworskimi żydami „gorszego sortu”

http://ziut.neon24.pl/post/139824,kaczynski-spotkal-sie-z-dworskimi-zydami-gorszego-sortu

NIE MOŻNA MIESZAĆ ANTYSEMITYZMU ze STOSUNKIEM DO PAŃSTWA IZRAEL:Antysemityzm i Izrael to dwie różne rzeczy. / Gdyby było tak, jak stwierdził Prezes, państwo Izrael miało by swego rodzaju immunitet polityczny gwarantowany polityczną poprawnością.  –  Ani Żydzi, ani Izrael nie są „ŚWIĘTYMI KROWAMI”, albo nadzwyczajną kastą, bo do tego w swej istocie prowadza się stwierdzenie Prezesa.

Kaczyński mówił o nowej odmianie antysemityzmu, który dzisiaj objawia się jako wrogość wobec Państwa Izrael.

Stwierdzenie że:  „Holocaust był arcyzbrodnią, wyrazem najskrajniejszego zła. Był wyrazem skrajnego zła, które w historii pojawiało się wielokrotnie, ale w XX w. pokazało swoje najstraszliwszą twarz.” jest faktem.

Stwierdzenie że: „Dzisiaj antysemityzm bardzo często przejawia się jako wrogość wobec Państwa Izrael” jest „totalnym idiotyzmem”,

… albo kolportowanym politycznym wyrachowaniem, obliczonym na uśpienie czujności Polaków.  –   Czym jest, obok motywów takiego a nie innego działania Prezydenta Dudy – odpowiedź na to pytanie jest sprawą do jak najpilniejszego wyjaśnienia.  ///  Jestem pewien, że czas da nam odpowiedź na to zasadnicze pytanie.

Cała „szopka” polegająca na obsypywaniu skądinąd zasłużonych Polaków „szklanymi paciorkami” rodem z czasów podboju Ameryki [i amerykańskich Indian] przaz angielskich kolonizatprów, przeprowadzana jest przez fundację From the Depths Jonny’ego Danielsa [pan po prawo na zrzucie wyżej], który nie tylko reprezentuje wychwalaną przez Kaczyńskiego fundację:

Prezes Prawa i Sprawiedliwości podkreślił ważną rolę jaką pełni fundacja „From the Depths”.

Bardzo dobrze się stało, że pojawiła się fundacja, której celem jest to, aby ten proces uczczenia tych, którzy owe bohaterstwo wykazali był rozszerzony, kontynuowany. Fundacja „Z otchłani” to przedsięwzięcie, które ma doprowadzić do tego, że wielu z tych, którzy nie otrzymali najwyższej satysfakcji, nie zostali uznani za Sprawiedliwych wśród Narodów Świata zostaną w końcu nagrodzeni —podkreślił.

W związku z powyższym wyjaśnić należy to, że „kultowy” Johnny Daniels jest nie tylko szefem [chyba] „zakochanej” w Polsce fundacji, From the Depths,  ale też szefem JDPR – Johnny Daniels Publik Relations >>  https://www.jonnydaniels.com/  , czyli zawodowym ekspertem od PR / „prania mózgów”,co też [jak widać] z sukcesem uskutecznia na Prezesie PiS, a za jego pośrednictwem na Polakach. 

–  Grzegorz Braun nazywa to, słusznie, „Gwiazdą Śmierci”

Wygląda mi na to, że Johnny Daniels realizuje zamówienie rządu Izraela mające za zadanie ocieplenie jego wizerunku w Polsce, … za pewne na wypadek potrzeby przyjęcia 3.5 mln izraelskich uchodźców. : /

Johnny Daniels ma bardzo ciekawy życiorys >> https://www.jonnydaniels.com/who_we_are

He was raised in Edgware, London, England. When Jonny left Hasmonean secondary school at the age of 18, he packed his bags and went for a ‚Gap Year’ in Israel.

During his ‚Gap Year’, Jonny studied part time at a ‚Yeshiva’ and volunteered with ‚Zichron Menachem’ an organization helping children of all faiths suffering with Cancer in Israeli Hospitals.

Over the year, Jonny fell in love with Israel and decided to make Israel his home,leaving a place at Univeristy College of London to join the Israeli Army.

Jonny was a accepted into the elite Paratroopers and finished the army as a Staff Sergeant and is now a strategic advisor to the IDF spokesperson unit, specializing on new mediaand was head hunted for this role.

Wcale bym się nie zdziwił, gdyby Huski był Johnnego przyjacielem

Ziut Polskę Zbaw

   za neon24.pl

Kaczyński został zwerbowany przez żydów „gorszego sortu”
Oceń artykuł
Udostępnij

Napisz co myślisz