„Pilnujcie Polski”, … żeby nie było tak, jak było wtedy

Przeczytaj „INWAZJĘ UPIORÓW 1944 – 1970” o „CZERWONYCH DYNASTIACH”, … wciąż obecnych okupantach Polski, których przodkowie mordowali żołnierzy Narodowych Sił Zbrojnych i Żołnierzy Wyklętych

„INWAZJA UPIORÓW 1944 – 1970” 

O wkładzie szowinistów żydowskich do historii współczesnej polski

 Zdzisław Ciesiołkiewicz  ///Warszawa 1956 – 1979  

Do ściągnięcia archiwalna książka o inwazji i trwającej do dziś okupacji Polski przez sowieckich żydo-syjonistów.  ///  To unikalny w Polsce „Biały Kruk” Ściągnij, przeczytaj i podaj dalej.  Google.drive link niżej  >>  https://drive.google.com/uc?id=0B2Xx8xtfldhUWENsdjkxOXpsakU&export=download 

TO KSIĄŻKA KTÓRAEJ „CZERWONE DYNASTIE” NIE CHCĄ ABYŚMY CZYTALI

PRL-owski prezydent Polski Bolesław Bierut z Jakubem Bermanem

„INWAZJA UPIORÓW 1944 – 1946” – O wkładzie szowinistów żydowskich do historii współczesnej Polski / Skany archiwalnej książki Zdzisława Ciesiołkiewicza. – Warszawa 1956 – 1970

FRAGMENT: Żydzi mają okazję do ujęcia w swoje ręce całości życia państwowego w Polsce i rozszerzenia nad nim swojej kontroli.  –  Nie pchać się na stanowiska reprezentacyjne. W ministerstwach i urzędach tworzyć tzw. drugi garnitur.   –  Przyjmować polskie nazwiska. Zatajać swoje żydowskie pochodzenie.

Wytwarzać i szerzyć wśród społeczeństwa opinie i utwierdzić go w przekonaniu, że rządzą wysunięci na czoło Polacy, a Żydzi nie odgrywają w państwie żadnej roli.

Celem urabiania opinii i światopoglądu narodu polskiego w pożądanym dla nas kierunku, w rękach naszych musi się znaleźć w pierwszym rzędzie propaganda z jej najważniejszymi działami – prasą, filmem, radiem.  / … /

Uznać antysemityzm za zdradę główna i tępić go na każdym kroku.

Jeżeli stwierdza się, ze jakiś Polak jest antysemitą, natychmiast go zlikwidować przy pomocy władz bezpieczeństwa lub bojówek PPR jako faszystę, nie wyjaśniając organom wykonawczym sedna sprawy.

Żydzi muszą pracować dla swego zwycięstwa, pracując jednocześnie nad zwycięstwem i gruntowaniem komunizmu w świecie, bo tylko wtedy i przy takim ustroju naród żydowski osiągnie najwyższą pomyślność i zabezpieczy sobie najsilniejszą pozycję. / … /

Kwestia żydowska jeszcze jakiś czas będzie zajmowała umysły Polaków, lecz ulegnie to zmianie na naszą korzyść, gdy zdołamy wychować choć dwa pokolenia polskie. / >>  http://ziut.neon24.pl/post/132628,tajny-referat-jakuba-bermana-1946-zrodlo


.
Towarzysz żydowski Jakub Berman,  … #2 PRL-u do 1956 r.

United Nations General Assembly Resolution 3379 – 1975 r.

„The racist regime in occupied Palestine and the racist regime in Zimbabwe and South Africa have a common imperialist origin, forming a whole and having the same racist structure and being organically linked in their policy aimed at repression of the dignity and integrity of the human being” – Taking note also of the Political Declaration and Strategy to Strengthen International Peace and Security and to Intensify Solidarity and Mutual Assistance among Non-Aligned Countries, adopted at the Conference of Ministers for Foreign Affairs of Non-Aligned Countries held at Lima from 25 to 30 August 1975, which most severely condemned zionism as a threat to world peace and security and called upon all countries to oppose this racist and imperialist ideology, … Zionism is a form of racism and racial discrimination.”

TŁUMACZENIE

„Rasistowski reżim w okupowanej Palestynie,  i rasistowski reżim w Zimbabwe i RPA,  mają wspólne pochodzenie imperialistyczne, tworzą całość i posiadają taką samą strukturę rasistowską, która jest organicznie związana z ich polityką mającą na celu represje i niszczenie integralności człowieka.

 

Biorąc powyższe pod uwagę, oraz biorąc pod uwagę strategię wzmocnienia międzynarodowego pokoju i bezpieczeństwa, oraz zintensyfikowanie solidarności i wzajemnej pomocy wśród państw niezaangażowanych, na Konferencji Ministrów Spraw Zagranicznych, która odbyła się w Limie w dniach 25 do 30 sierpnia 1975, przyjęto że syjonizm jest zagrożeniem dla pokoju i bezpieczeństwa na świecie, oraz wezwano wszystkie kraje do sprzeciwu wobec tej imperialistycznej ideologii rasistowskiej.  …  uznaje że Syjonizm jest formą rasizmu i dyskryminacji rasowej „.
.
To, że Izraelowi na drodze dyplomatycznej udało się „odkręcić” fakty nie znaczy, że „to co było a nie jest” – w odniesieniu do państwa Izrael – „nie pisze się w rejestr”.

  

Śmiejcie się!  – 10.04.10 to „PRYSZCZ” 

„Piekło dopiero się zacznie”

W środę, 29 sierpnia 2012 r., miesiąc przed marszem „Obudź się Polsko!”, w obronie Telewizji Trwam, śp. prof. Józef Szaniawski, który nie dożył dnia marszu [nieoczekiwanie spadł w przepaść podczas górskiej wędrówki] – napisał:

 „Dokładnie za miesiąc, 29 września 2012 r., ma się odbyć w Warszawie drugi ogólnopolski marsz w obronie wolnych mediów, ale zarazem przeciwko tym, którzy źle, nieudolnie i nieuczciwie rządzą państwem. /…/ 

W Polsce powoli kończy się trwająca już zbyt długo epoka, kiedy rządzący III RP działali w myśl zasady „obiecanki cacanki, a głupiemu radość”.

Oczekiwania obywateli są dzisiaj dużo wyższe niż przysłowiowa kromka chleba z masłem, kiełbasa wyborcza, a nawet benzyna do samochodu. 

Ludzie nie chcą, by rządy nad nimi sprawowali politycy głupi, nieodpowiedzialni, fałszywi do szpiku kości, a nade wszystko nieudolni – wystarczająco sprytni, by zdobyć władzę, ale żałośnie nieskuteczni w jej sprawowaniu.” (koniec cytatu)

Po ponad roku od napisania tych słów, nasza wiedza dotycząca władz uległa zmianie. Światło dzienne ujrzała między innymi fotografia uśmiechniętego premiera Tuska, w co najmniej dwuznacznej scenie, z premierem Rosji Putinem, zrobionej w dniu zamachu* na polskiego prezydenta, w Smoleńsku.  (*wersji wypadku do dzisiaj nie udowodniono).

Powtórzę słowa profesora: „wystarczająco sprytni, by zdobyć władzę, ale żałośnie nieskuteczni w jej sprawowaniu.

„Nie wiem czy dzisiaj śp. prof. Józef Szaniawski podtrzymałby słowa, które prawdopodobnie wypowiedział uważając, że zarządzający obecnie Polską ludzie, to  „NASZ RZĄD”. 

Biorąc więc pod uwagę „obecną wiedzę” można stwierdzić, że przynajmniej częściowo, profesor mylił się. TAK POWINNA BRZMIEĆ „DZISIEJSZA TEZA” prof. Szaniawskiego:

Ludzie współcześnie zarządzający Polską – nie wiadomo z czyjego, tak naprawdę nadania – byli „wystarczająco sprytni, by zdobyć władzę” i są perfekcyjnie wyrafinowani w jej sprawowaniu.

Gdy rządzący, swoimi decyzjami,  „wbijają Polakom nóż w plecy”, media piszą o tym … ‚śmiejcie się, oni was tylko łaskoczą’. 

Gdy po 10.04.10 zabolało mocniej i spod koszuli, zszokowani, wyciągnęliśmy umazaną krwią rękę, media zaczęły usypiająco uspokajać: … ‚nie przejmujcie się, to tylko pryszcz’.

Po głosowaniu w Sejmie, nad referendum w sprawie sześciolatków, dziennikarz wPolityce.pl, Łukasz Warzecha, napisał: 

„Pan premier Tusk pochwalił z mównicy sejmowej inicjatorów wniosku o referendum w sprawie obowiązku szkolnego dla sześciolatków. /… /   Kilkanaście minut później głosami Platformy „Obywatelskiej” i drżącego o stołeczki Peeselu milion obywatelskich podpisów został z głośnym gulgotem spuszczony w klozecie.  Władza spojrzała na Polaków i z miłością w oczach pokazała im gest Kozakiewicza.”

POWINNIŚMY WIEDZIEĆ: 

Koalicja PO-PSL podwyższając wiek emerytalny, dołożyła rodzicom obecnych sześciolatków kilka lat pracy, zabierając im jednocześnie kilka lat z emerytury.  Ta sama koalicja PO-PSL obniżając wiek pójścia do szkoły, dzieciom tych rodziców >>> obecnym sześciolatkom  <<<  DODATKOWO  >>>  dołożyła „sześcioletniej sile roboczej” jeden rok pracy, zabierając maluchom jeden rok dzieciństwa. 

Wcześniejsze rozpoczęcie nauki to właśnie oznacza. – O to – myślę – tak naprawdę chodzi. Nikt się nad tym nie zastanawia, bo jest to odległe w czasie, a na działaniach długofalowych opiera się skuteczna polityka. Wszystko wymaga czasu. 

Zmiana dla obecnych sześciolatków oznacza odebranie im jednego roku dzieciństwa i wydłużenie „wieku produkcyjnego”. Rządowe zapewnienia, że to „dla dobra dziecka”, jest więc jedną wielką ściemą, którą należy „między bajki włożyć”. –

Mamy tu do czynienia z drugą częścią reformy emerytalnej, tym razem dotyczącą najmłodszych Polaków. –  Polityka, to zajęcie z długofalowymi celami.

W kontekście powyższego, biorąc pod uwagę zamach w Smoleńsku z 10.04.10, warto sobie zadać więc pytanie:

Po co zmieniono „Ustawę o obywatelstwie polskim”?

W Polsce łatwiej jest obcemu dostać polskie obywatelstwo i polski paszport, niż Polakowi zdać egzamin na prawo jazdy. – To o czymś świadczy!

Czy Lech Kaczyński, gdyby nie zginął w Smoleńsku, dopuścił by do sytuacji, że Polska ma obowiązek dać polskie obywatelstwo każdemu, kto tego zechce? Do takiej sytuacji doprowadziła zmiana „Ustawy o obywatelstwie polskim”. –

A w planach jest ustawa reprywatyzacyjna warta 200 mld. zł. , której beneficjentami będą przede wszystkim nowi „polscy obywatele Izraela”. Sprawa obywatelstwa i reprywatyzacji, te dwie sprawy się wiążą. Obydwóm sprzeciwiał się śp. prezydent Lech Kaczyński. 

Czy mają one też związek z jego nagłą śmiercią w Smoleńsku? Możliwe, że tak. Tam gdzie chodzi o pieniądze wszystko jest możliwe, a tam, gdzie nie wiemy o co chodzi, przeważnie chodzi o pieniądze. 

Do tego dochodzi jeszcze jedno: zacytuję premiera Izraela Benjamina Netanjachu. Izrael jest „jedynym krajem, któremu grozi zagłada” (1).

Żydzi w Palestynie „siedzą na beczce prochu” i szukają bezpiecznego miejsca schronienia.  Wiele wskazuje na to, że wybrali Polskę na miejsce przeniesienia się. 

Może to być, tak myślę, drugi powód uchwalenia nowelizacji do „Ustawy o obywatelstwie polskim”, w takim kształcie, jak ona powstała i na której, skorzystają najwięcej Żydzi z Izraela i z USA.

Dlaczego rząd Donalda Tuska „zadziwiająco mocno” zacieśnia kontakty międzyrządowe i kulturalne z Izraelem?

O nowych „polskich obywatelach Izraela”, którym „Ustawa o zmianie ustawy o obywatelstwie polskim” przywróciła prawo do polskich paszportów,  mówi się wprost:  „Nasi Izraelczycy”. 

Dlatego ważne jest zbadanie, co było motywem zamachu w Smoleńsku i czy prace nad ustawami o obywatelstwie polskim i reprywatyzacją mogły być zablokowane przez śp. Lecha Kaczyńskiego [mógł przecież je zawetować],  i czy na rzecz tych ustaw miał miejsce lobbing z Izraela. – A jeśli tak to jaki, i przez kogo przeprowadzany?

To ważne pytania, bo coraz trudniej jest wierzyć w to, że „nieudowodniona katastrofa w Smoleńsku”, była wypadkiem, a nie zamachem.

Jeśli był wybuch, to mógł być zamach. Jeśli był zamach, to logiczne, że musiał też istnieć jakiś motyw takiego zamachu. 

** Dzisiaj, w 2017 r., na podstawie faktów, można stwierdzić, że co najmniej od 2010 r. jesteśmy ofiarami „INWAZJI UPIORÓW 2.0”, dokładnie takiej samej jak w latach 1944 – 1970, i z tego samego kierunku.Tak jak po wojnie byli to żydo-syjoniści sowieccy, tak teraz są to globalni żydo-syjoniści europejsko-amerykańsko-izraelscy. –

A to czego doświadczamy, z zamachem nazywanym „Katastrofą Smoleńską” włącznie, jest PLANOWĄ WOJNĄ CHYBRUDOWĄ, mającą na celu przemieszczenie obywateli Izraela o europejskim pochodzeniu do Polski i ekonomiczno-terytorialne opanowanie naszego kraju / reprywatyzacja i lasy.

Niżej mapka przedstawiająca jak Palestyńczycy tracili ziemię w okresie między 1946 i 2010 r. / kolor zielony / . Nie pozwólmy, aby to samo stało się z Polską.

tal

Ziut Polskę Zbaw

   za neon24.pl

„Pilnujcie Polski”, … żeby nie było tak, jak było wtedy
Oceń artykuł
Udostępnij

Napisz co myślisz