Juncker bierzemy wszystko. Koniec wolnej Polski w 2025 r

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W dzisiejszym papierowym wydaniu  „The Daily Telegraph ” na pierwszej stronie widzimy olbrzymią twarz Junkera i tytułem – Stany Zjednoczone Europy.

W artykule Brytyjczycy przeczytali bardzo ciekawe rzeczy. które mają im dać odpowiedz że Brexit to jest bardzo dobry wybór,  niektóre media pisały nawet że to druga Enigma.

W Artykule czytamy iż do 2025 roku ma powstać Armia Europejska, co to oznacza chyba już każdy wie. Kraje w Europie mają zrzec się swoich Armii na rzecz UE, którą będzie uzbrajały Niemcy i Francja i tylko Bruksela będzie decydowała kogo ma chronić ta Armia. Gdyby teraz byłaby taka Armia to Węgry czy Austria nie mogłyby zrobić nic aby zatrzymać emigrantów.

Oto wycinek z gazety

 

Sprawa następna jaką czytamy to jest to, iż wszystkie kraje tworzące Unię Europejską muszą wprowadzić walutę Euro którą będzie zarządzała Bruksela jak i podatkami krajów.

Tego chyba nie trzeba tłumaczyć chodzi o to aby nadzór nad finansami kraju należy do Brukseli czyli Niemiec, które będą decydowały ile pieniążków dawać na naukę języka Polskiego, historii na muzea, ilu policjantów zatrudniać, ilu nauczycieli. Jeśli ktoś stwierdzi że trzeba podatki podnieść podniosą, jeśli zmniejszyć wydatki na przykład na 500+ zmniejszyć, zresztą przecież posłów Platformy dodatek dla dzieci się nie podoba a ich szef Donald Tusk zarządza Brukselą.

Oto wycinek z gazety

 

Aby podsumowanie jak wygląda sytuacja na wyspach, wiec chodzi o to iż Brytyjczycy , Rząd i opozycja Partia Pracy ma już dość „nieudaczników” z Unii Europejskiej. Okazuje że nawet posłowie opozycji głosują za jak najszybszymi zmianami i odłączenie się od Bruksela, która jest niczym więcej jak rękami do zbudowania Imperium Berlina. To się mówi już oficjalnie.

Polacy w Polsce bardzo dobrze to odczuwają to że UE jest w rękach Berlina. Media w Polsce Niemieckie atakują Polskie Rząd oraz Bruksela chroni Niemieckie Supermarkety – gdy Premier Szydło chciała nałożyć podatek na sklepy wielkopowierzchniowe  aby dać Polskim rodzinom większe dotacje podobne na zachodzie – co zrobiła Bruksela, podatek zatrzymała. Jednym słowem Polak ma harować i nic nie mówić a zyski będą ciągły Niemcy.

Oto co powiedział ostatnio do jednej z gazet Sir Bill Cash

Niedemokratyczna „Unia Europejska stała się niemieckim imperium – Sir Bill Cash

Konserwatywny poseł twierdził, że „UE jest teraz niemiecką Europą, we wszystkim poza nazwą”, krytykując biurokratyzm projektu politycznego. UNIA EUROPEJSKA stała się niemieckim imperium, gdy jej „niedemokratyczni” przywódcy rozwinęli wizję na zjednoczoną Europę. W rozmowie z talk RADIO, powiedział, że UE „po maską demokracji jest tak naprawdę biurokratyczna”.

THE EUROPEAN UNION has become a German empire after its “undemocratic” leaders have rolled their vision out for a federalised Europe, warns long-time Eurosceptic Sir Bill Cash. Undemocratic’ European Union has become a German empire, warns Brexiteer Sir Bill Cash.

Jednym słowem od 2025 roku niech żołnierze Macierewicza już szukają nowej pracy bo Bruksela przejmuje Armię Krajowe, Polacy niech pozbywają się oszczędności w złotówkach, emeryci niech robią zapasy jedzenie bo wymiana Euro to większe ceny towarów a niższe przychody.

Oto poniżej Juncker jak mówi że w roku 2025 powstaje Armia Europejska.

Po co Niemcom Armia Europejska jeśli chroni kraje Europejskie NATO z najsilniejszą Armią Świata czyli Armią USA ? Odpowiedz prosta. Niemcy chcą pozbyć się wojsk Amerykańskich z Europ,y które chronią Polskę, przejąć miliardowe sumy pieniędzy jakie wpłacają kraje do NATO i mieć zbyt na swoją produkcje uzbrojenia. A może nowa Jałta czyli podział wpływów na terenie Polski i krajów Europy Wschodniej nastąpił w Mińsku na Białorusi kiedy to Władimir Putin spotkał się z Angelą Merker i Prezydentem Francji ( nie zaproszono Polski ) gdzie ustalano warunki po zajęciu Krymu przez wojska rosyjskie ? Tak czy inaczej do 2025 roku praktycznie granice Polski z map można wykreślić, monety złotówek wyrzucić na złom jak i naszywki żołnierz Polski .

Konrad W

   za polskie-echo.com

Juncker bierzemy wszystko. Koniec wolnej Polski w 2025 r
ocena 3.7 głosów 3
Udostępnij

Napisz co myślisz