Minister Dudy, niepoważne odszkodowania z Niemiec dla Polaków

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Na co Polacy liczycie przecież Minister przy Dudzie ma inne podejście i uważa że to jest nie moralne brać od Niemiec pieniądze za zniszczenia wojenne. Wielka Brytania , USA mogli brać ale Polacy nie.

Widzicie już sami że Szczerski dostał pracę bo ludzie głosowali PIS głosowali na Dudę a teraz ma już wszystkich…….domyśl się sam .W 2020 roku wybory na Prezydenta więc mogą robić z ludzmi co chcą, pózniej znów się będą przymilać. Obudźcie się Prezydent Duda i jego pracownicy grają inna muzykę niż ludzie chcą którzy głosowali na PIS.

Oto co publikuje PAP.

Szef kancelarii prezydenta RP Krzysztof Szczerski powiedział we wtorek podczas spotkania w Niemieckim Towarzystwie Polityki Zagranicznej (DGAP) w Berlinie, że sprawa reparacji jest moralnie niepodważalna. Nie ma jeszcze stanowiska rządu w tej sprawie – dodał.

„Jest oczywisty wymiar natury historycznej, moralnej, aksjologicznej, który jest niepodważalny, chciałbym, żeby był niepodważalny, żeby nie było tutaj żadnego niuansowania” – powiedział Szczerski, odpowiadając na pytania uczestników spotkania w DGAP; jest to wiodący niemiecki think tank doradzający niemieckiemu rządowi w sprawach polityki zagranicznej. 

„To kwestia konkretnych zbrodni (popełnionych) w konkretnym miejscu, w konkretnym czasie” – zaznaczył szef kancelarii, zastrzegając, że nikt ich „nie rozszerza na cały bieg historii”………..

Okrągły stół już nastąpił w Polsce tym razem siedział przy nim Prezydent Duda, KOD i księża bo przed decyzją o zablokowaniu ustawy PIS na temat reformy Sędziów udał się właśnie do księży o poradę.

całość artykułu

http://www.pap.pl/aktualnosci/news,1081390,szczerski-reparacje-od-niemiec-moralnie-niepodwazalne-nie-ma-stanowiska-rzadu.html

photo/wiadomosci.dziennik.pl

Konrad W

   za polskie-echo.com

Minister Dudy, niepoważne odszkodowania z Niemiec dla Polaków
Oceń artykuł
Udostępnij

Napisz co myślisz