Pożar w PiS. Ta afera pogrąża partię Kaczyńskiego!

Nie tego wielu wyborców Prawa i Sprawiedliwości oczekiwało po „Dobrej Zmianie”. Afera, które właśnie wybuchła może całkowicie przekreślić szanse partii Jarosława Kaczyńskiego w starciu ze zjednoczoną opozycją w wyborach za 2 lata.

Jest również bardzo możliwe, że PiS odczuje skutki swoich nie do końca transparentnych działań już w wyborach samorządowych w przyszłym roku. Chodzi o – jak nazwali to politycy liberalnej opozycji – „aferę billboardową”.

Kwestia kontaktów Polskiej Fundacji Narodowej i powstałej niedawno spółki założonej przez ludzi Beaty Szydło elektryzuje opozycję w ostatnich dniach. Podwładni premier, Piotr Matczuk i Anna Plakiewicz, założyli wspólnie spółkę i nagle – tak po prostu – otrzymali intratne zlecenie.

Powstanie Polskiej Fundacji Narodowej – jak twierdzą sami inicjatorzy – miało na celu promowanie naszego kraju na świecie. Teraz jednak zajmie się promowaniem, ale reformy sądownictwa w wersji, jaką przyjął rząd. Kampania przekonuje m.in., że obecny stan w wymiarze sprawiedliwości nie może pozostać na dłużej, a proponowane przez PiS zmiany są konieczne.

Billboardy instalowane są w całej Polsce i przedstawiają m.in. hasło. „Niech zostanie tak jak było. Czy na pewno tego chcesz”? Tzw. afera billboardowa oburzyła nawet wielu sympatyków PiS. Obywatelom takie powiązania kojarzą się z machlojkami wielu poprzednich rządów. Wielu już teraz deklaruje, że o tej aferze PiS przypomną sobie przy urnie wyborczej.

   źródło: newsweb.pl

Pożar w PiS. Ta afera pogrąża partię Kaczyńskiego!
Oceń artykuł
Udostępnij

Napisz co myślisz