Weatherwar 101 zamieszcza nową analizę huraganu Harvey: sztuczne powiększanie siły i ruchu huraganu

Wcześniej w tym tygodniu zamieściliśmy jeden z najbardziej intrygujących artykułów jakie Internet widział w tym tygodniu. Zatytułowany „Teoretycy ‚wojen pogodowych’ twierdzą, że huragan Harvey był spreparowany, ‚skierowany’ na Houston jak broń „terroryzmu pogodowego” [Weather warstheorists claim Hurricane Harvey was engineered, “steeredtoward Houston as a “weather terrorismweapon], artykuł już miał ponad 400.000 odsłon (i to się zwiększa).

a

Artykuł dotyczył rosnącego zainteresowania koncepcją nazywaną „wojny pogodowe”, który potwierdza, że huragan Harvey i inne burze w istocie były „bronią” dzięki sztucznemu powiększaniu, kontroli kierunku i innym czynnikom. Artykuł pokazał dwa kluczowe amerykańskie patenty opisujące zaawansowane technologie kontroli pogody. Było też kilka filmików, w tym jeden od WeatherWar101, portalu zdobywającego popularność wśród analityków wojny pogodowej, który mówi, że Harveya przekształcono  w broń i kierowano nim jako rodzajem broni masowego niszczenia.

WeatherWar101 zajął się sprawą opinii w naszym artykule – zauważając np. że to nie są „Sofia Smallstorm” – założyciel WeatherWar101 skontaktował się z Natural News w celu korekty niektórych z tych opinii. Teraz zapraszamy  WeatherWar101 w celu przeprowadzenia pełnego wywiadu zajmującego się wszystkim co chcą. Może to wywiad na piśmie, audio albo video (ich wybór), i jeśli zgodzą się nań, to spodziewamy się zadać im wiele pytań od czytelników.

Jak napisałem w poprzednim artykule, nie jestem ekspertem od modyfikacji pogody, dlatego moje podejście do tego jest z otwartym (choć sceptycznym) umysłem. Jeśli popełniłem w nim rzeczowe błędy, to były one absolutnie przypadkowe. Chciałbym to wyprostować i pozwolić WeatherWar101 wyjaśnić ich teorie o tym co się dzieje. Jednocześnie, będąc czynnym badaczem laboratoryjnym, oczywiście postawię wiele sceptycznych pytań.

Wydaje się, że są przekonujące dowody wizualne, że coś bardzo dziwnego dzieje się z tymi sztormami. Na przykład, spójrzcie na tworzenie sztucznej chmury w 5:40 min. tego nowego video zamieszczonego przez WeatherWar101:

Jak to video wyraźnie pokazuje, coś oczywiście ogromnie zwiększa ilość pary / chmur w sztormie Harvey kiedy nabiera siły:

To video mówi iż bez tego powiększania Harvey rozpadłby się sam. To było powiększanie, mówi się, które dodawało siły huraganowi i zrobiły z niego broń.

„Te zamieszczane okrągłe nagłe wybuchy pary wodnej są ‚szybką ewaporacją’ – wyjaśnia video:

Co więcej, ono niewątpliwie pokazuje, że to nie tylko spreparował człowiek, zadana nędza bardzo przekracza zamiary. Nawet po pierwszej nocy ‚wylądowania’ Harveya, całkowitym zniszczeniu Rockport, i zalaniu na 2 stopy [60 cm] Houston, sprawcy nie byli zadowoleni z dewastacji którą spowodowali. Gdyby sprawcy mieli jakieś pozory miłosierdzia lub ludzkiej przyzwoitości, to po prostu pozwoliłaby Harvey’owi się rozproszyć, jak to już zrobiono (ilustruje to pierwsza seria satelitów w tym filmie) i pozwoliła ofiarom tej katastrofy zacząć próbować odzyskać swoje życie. Zamiast tego celowo uzupełniali ten system burzowy powstawaniem ogromnej pary wodnej na lądzie (zilustrowane i potwierdzone przez wybuchy ewaporacji, które są bezsprzecznie dziełem człowieka), wywołując najgorszą noc zalania w Houston w całym wydarzeniu.

Video wydaje się pokazywać wiele przykładów „szybkiej ewaporacji”, która wydaje się wzmagać znaczną ewaporację wody w systemie burzy. Zdaniem WeatherWar101, 50 cali [75 cm] deszczu który zdewastował region były przynajmniej po części zwiększone celowym wysiłkiem pogorszenia i wykorzystania sztormu jako broń.

Co myślisz o tym wszystkim?

Osobiście wszystko to mnie intryguje, jak większość was. Już wiemy, że w latach 1940 naukowcy ujarzmili siłę atomu żeby z elementów o dużej gęstości zrobić broń masowego niszczenia. To nazywa się „bomba atomowa”. Wiemy też, że kontrola pogody i technologia modyfikacji istnieje na jakąś skalę, to szeroko udokumentowano, a nawet zajmowały się tym  media (np. technologia generowania deszczu koło Dubaju).

Wiemy też, że huragan Harvey wykazywał pewne bardzo niezwykłe zachowanie, np. przesu-wanie się go w kierunku lądu z dużą prędkością, zatrzymywanie się, odwracanie kursu, potem zawieszanie się w gorszym miejscu by pozwolić na katastrofalne opady przez kilka dni nad Houston.

[…]

Uważam, że ta sprawa przekształcania pogody w broń wymaga obszernej dyskusji na szerszym forum. W końcu Al. Gore mówi, że cały czas kontrolujemy pogodę. Nazywa to „zmianą klimatu”. Więc dlaczego nie można też otwarcie dyskutować o celowych technologiach kontroli pogody?

Mike Adams

Tłum. Ola Gordon

Źródła:

http://www.naturalnews.com/2017-08-31-weatherwar101-posts-new-analysis-video-of-hurricane-harvey-appearing-to-show-artificial-augmentation-of-the-storms-intensity-and-movements.html

http://www.tldm.org/news35/weatherwar101-posts-new-analysis-video-of-hurricane-harvey-appearing-to-show-artificial-augmentation-of-the-storms-intensity-and-movements.htm

    źródło: wolna-polska.pl

Weatherwar 101 zamieszcza nową analizę huraganu Harvey: sztuczne powiększanie siły i ruchu huraganu
Oceń artykuł
Udostępnij

Napisz co myślisz