Kolejny wypadek z udziałem posłów Kukiz’15 – tym razem Rzymkowski i Józwiak

Tomasz Rzymkowski oraz Bartosz Józwiak z klubu Kukiz‘15 ulegli groźnemu wypadkowi w Warszawie. Na szczęście nikt nie został ranny, ale samochód uległ całkowitemu zniszczeniu. Obaj posłowie zaangażowani byli w debatę nad ustawą hazardową, poseł Rzymkowski jest też członkiem komisji śledczej ds. Amber Gold.

Jakiś czas temu samochód kierowany przez posła Rzymkowskiego został uderzony z olbrzymią prędkością przez inny samochód przy ul. Wawelskiej w Warszawie. Zdaniem jednego ze świadków, taksówkarza, który miał nagrać całe zdarzenie, audi, w którym znajdowało się prawdopodobnie 5 osób, uderzyło w bok prawidłowo jadącego samochodu Rzymkowskiego z prędkością około 140 km/h.

W aucie posła znajdował się jego klubowy kolega Bartosz Józwiak. Z nieoficjalnych informacji wynika, że samochód posła Rzymkowskiego nadaje się tylko do kasacji. Jeden z pasażerów audi, którego właściciel spowodował wypadek, uciekł z miejsca wypadku. Ustalenia potwierdziła Komenda Główna Policji.

Sprawa może budzić wiele wątpliwości w kontekście tragicznego wypadku, w którym zginął poseł Kukiz‘15 Rafał Wójcikowski. Prokuratura wciąż bada szczegóły i przyczyny tej tragedii. Posłowie Rzymkowski i Józwiak, podobnie jak poseł Wójcikowski zajmowali się kontrowersjami związanymi z ustawą hazardową, a także tropili inne przekręty, naruszając interesy potężnych grup.

Rodzi się pytanie, czy wypadek posła Rzymkowskiego jest tylko nieszczęśliwym przypadkiem, czy kryje się za nim coś więcej. Poseł Rzymkowski nie chciał komentować spekulacji związanych z wypadkiem. „Potwierdzam, że taki wypadek miał miejsce, ale nie chcę go komentować” — powiedział.

za parezja.pl

Kolejny wypadek z udziałem posłów Kukiz’15 – tym razem Rzymkowski i Józwiak
Oceń artykuł
Udostępnij

Napisz co myślisz