Włoska policja ma ich w komplecie! Zatrzymano czwartego gwałciciela Polki [WIDEO]

Włoska policja nareszcie ma w komplecie wszystkich imigrantów z Afryki, którzy nieco ponad tydzień temu na plaży w Rimini zbiorowo zgwałcili Polkę i dotkliwie pobili jej męża. 

Sprawcy ukrywali się stosunkowo krótko. Najpierw na włoską komendę zgłosili się dwaj 17-letni Marokańczycy po tym, gdy w mediach pojawiły się ich wizerunki.

Wczoraj wieczorem zatrzymano czwartego sprawcę – prawdopodobnie lidera grupy. To 20-letni uchodźca z Kongo. Wcześniej w rękach funkcjonariuszy znaleźli się pozostali napastnicy. Dwóch z nich to Marokańczycy, którzy sami przyznali się do gwałtu i pobicia.

W sobotę wieczorem policja zatrzymała trzeciego sprawcę napadu na dwoje młodych Polaków w Rimini. Nie podano jeszcze narodowości i wieku. Ale według agencji informacyjnej Ansa jest to 17-letni Nigeryjczyk. Do zatrzymania doszło w rejonie miasta Pesaro. Został on już przewieziony do prokuratury w Rimini.

Na Twitterze policja pokazała nagranie z aresztowania Kongijczyka – lidera grupy.

Teraz sprawcom najprawdopodobniej postawione zostaną zarzuty prokuratorskie. Oprócz zbiorowego gwałtu i ciężkiego pobicia, Afrykańczycy dopuścili się jeszcze próby morderstwa – usiłowali utopić naszą rodaczkę.

Angelika Heller

Angelika Heller

Napisz do autora: aheller@newsweb.pl


   za newsweb.pl

Włoska policja ma ich w komplecie! Zatrzymano czwartego gwałciciela Polki [WIDEO]
Oceń artykuł
Udostępnij

Napisz co myślisz